Блог приватної дитячої клініки "Бебі Доктор"

Хвороба, на жаль, не зважає на вік чи стать, та все частіше ми зустрічаємо онкологічну патологію у малюків. Рак небезпечне, важке, але виліковне захворювання. Це вдається завдяки зусиллям лікарів, батьків та всіх небайдужих людей, які допомагають діткам подолати цю хворобу. Сьогодні розповімо про дитячий рак, його основні види, та коли варто бити на сполох.
Самое главное, что хотелось бы отметить, это то, что в первую очередь нужно смотреть не на цифры градусника, а на самочувствие ребенка. Если на термометре больше чем 38,5С а ваш малыш прыгает, бегает, играется, то жаропонижающие препараты ему не нужны. Ребенка нужно раздеть и обильно поить. И наоборот, если температура еле доходит до показателя в 38С а малыш вялый, сонный, жалуется на головную боль, плачет и капризничает – то не нужно его мучить и в этом случае лучше дать лекарство.
У клініці маленькі пацієнти обстежуються за допомогою апарату, оснащеного усіма необхідними дитячими датчиками. Для того, щоб Вашому малюку було комфортно, УЗД проводять зі спеціально підігрітою гель-змазкою. Вартість дослідження доступна і являється однією з найвигідніших пропозицій серед інших клінік.
Дитячий лікар ортопед-травматолог клініки "Беб доктор" має величезний досвід діагностики та лікування захворювань і травм опорно-рухового апарату.
У МЦ "Бебі доктор" Ви можете отримати консультацію дитячого хірурга по будь-якому питанню.
Фундамент здорового ребенка формируется в самом раннем возрасте. Детки нуждаются в заботе родителей и регулярном медицинском осмотре. Наиболее эффективным, безболезненным, высокоинформативным и абсолютно безвредным из диагностических процедур является — УЗИ (ультразвуковое исследование).
При проведенні ендоскопії отоларинголог виробляє не просто огляд, а комплексне обстеження пацієнта, після якого можна поставити остаточний діагноз і негайно почати лікування.
Неврологія – наука, про структуру та функцію нервової системи ,яка вивчає закономірності розвитку , методи дослідження нервової системи залежно від віку.
Дитячий медичний центр "Baby Doctor" представляє вашій увазі нову медичну послугу - онлайн консультація педіатра та ортопеда-травматолога!

Запис на прийом

Не зволікайте, всі хвороби лікуються легше, якщо почати лікування якомога швидше.