Про нас

Ми - сучасні люди. Настав час отримувати сучасну якісну допомогу.

 • Ми постійно прагнемо вдосконалювати професійні навички.
 • Всю свою діяльність присвячуємо служінню маленькому пацієнтові і справі збереження його здоров'я.
 • Забезпечуємо кожного нашого пацієнта і його близьких увагою і чуйним ставленням, комфортними умовами обстеження.
 • З максимальною ефективністю використовуємо наявні в нашому розпоряджені діагностичні та лікувальні можливості, допомагаючи пацієнтам скоріше одужати.

Переваги клініки "Бебі доктор"

 • Тому що ми не просто лікуємо хвороби – ми допомагаємо Вам ростити здорових дітей. Для досягнення цієї мети ми просуваємося по важкому шляху копіткої теоретичної і практичної роботи. Профілактичний напрям займає істотну долю нашої діяльності. Ми приділяємо багато уваги раціональному харчуванню, фізичному розвитку, щепленню.
 • Тому що професійний рівень наших лікарів відповідає Вашим очікуванням.
 • Тому що в МЦ «Бебі доктор» комфортна обстановка і доброзичливе відношення.
 • Кращі фахівці у місті.
 • Розділення потоків здорових і хворих дітей: приїхавши на плановий огляд або вакцинацію, Ви не "підхопите" інфекцію в черзі.
 • Електронна картка: Ваші аналізи і історія ніколи не загубляться. Немає необхідності пам'ятати номер картки або ходити за нею в реєстратуру.
 • Попередній запис - час очікування в черзі мінімальний.


Відгуки наших клієнтів

Багато хто з наших пацієнтів зараз є нашими друзями, і вони рекомендують нас своїм близьким. Ми дуже пишаємося тим, що Ви довіряєте нам здоров'я своїх дітей!

Сделали дочке вакцинацию. Быстро. Спокойно. Все документы на руки и сертификаты с мокрой печатью!!!
Гайдабура Анна
Рекомендую и клинику в целом и особенно педиатра Ирину Марьян! В клинике отличное современное оборудование (делали 5месячному ребёнку ЭЭГ и все получилось), куча всяких мультиков, игрушек, конфеток и тд, чтоб отвлекать деток от плановых и внеплановых истерик))) Ну и нельзя не порадоваться расположению в самом центре города) Вообщем отлично абсолютно ВСЁ. Рекомендую.
Христина Владімірцева
Хотела бы оставить отзыв о работе врача-педиатра Марьян Ирины Васильевны. Этот врач всегда очень внимательно осматривает ребенка, вникает в ситуацию, хорошо диагностирует заболевания и подбирает оптимальный вариант лечения. Она не пичкает ребёнка противовирусными, "сиропчиками" от кашля, брызгалками от боли в горле и т.д. Очень важно, что про любое назначенное лекарство или процедуру она всегда дает пояснения - что это, зачем и как будет действовать. Ирина Васильевна - любящий свою работу человек с большими перспективами. Очень приятно удивила высоким уровнем профессионализма и адекватностью, что в настоящее время большая редкость! Одна из немногих, которую я могла бы с уверенностью рекомендовать другим!
Лилия Штыба
Хочу висловити подяку дитячому лікарю - ортопеду Саліхову А. А. за його професіоналізм, уважність до дитини та цінні поради батькам.
Валентина Баталова
Отличный специалист! Все быстро и профессионально. Но атмосфера и отношение покорили не только сердце дочки, но и моё! Спасибо детскому ЛОР-у - Вовк Елене Ивановне.
Алеся Голобородько
Я конечно осталась довольна врачами, мы обслуживаемся у педиатра Оксаны Казимировны. Очень приятная женщина и хороший педиатр. Особое признание у нас к ортопеду - травматологу Анару Альфредовичу. В восторге от этого врача! У нас малышка на 4- ом месяце жизни вывернула себе ручку, так как стала сама переворачиваться и мы не углядели. Так вот, приехали к Анару Альфредовичу и он нам вправил ручку буквально за минуту без всяких снимков. Вот что значит профессионал!!! Обслуживание клиники на высшем уровне, девочки приветливые и главное всегда напоминают о приемах к врачу.
Виктория Корягина
Я очень Вам благодарна, за то, что спасли моего ребенка! Вам за то, что нашли для нас время и встретили! А врачу Омельченко Елене Владимировне за то, что обследовала мою доченьку и назначила лечение и у нас все быстро прошло! Спасибо вам большое что спасли моё дитё не известно на сколько серьёзных последствий!!! Всех благ вам и процветаний в вашей работе!!!
Семёнова Светлана

Запис на прийом

Не зволікайте, всі хвороби лікуються легше, якщо почати лікування якомога швидше.